رادیوتراپی طرف قرارداد بیمه آتیه سازان حافظ در تهران

بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ

در لیست زیر مراکز رادیوتراپی طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ را در شهر و استان تهران ملاحظه می‌فرمایید. اکثر این مراکز درمانی معرفی‌نامه را به صورت آنلاین صادر می‌نمایند، ولی بهتر است قبل از مراجعه از یکی از شعبات بیمه استعلام بفرمایید.

شما می توانید به راحتی از کادر جستجو نام مرکز درمانی، محله یا خیابان خود را درج کنید تا سریع‌تر به اطلاعات مراکز درمانی اطراف محل مورد نظر خود دست یابید.

با توجه به تغییرات غیرقابل پیش‌بینی در قرارداد مراکز درمانی، خواهشمند است قبل از  مراجعه به مراکز درمانی، جهت دریافت اطلاعات دقیق وجود قرارداد یا امکان دریافت معرفی نامه آنلاین را تلفنی از آن‌ها استعلام بفرمایید.

نامتلفنآدرس
رادیوتراپی بیمارستان سلامت فردا40449154تهران - بزرگراه اشرفی اصفهانی - خ ناطق نوری - میدان باغ فیض - داخل بیمارستان سلامت فردا
رادیوتراپی بیمارستان بوعلی33348036تهران - میدان امام حسین (ع) - ابتدای خ دماوند - جنب دانشگاه آزاد اسلامی
رادیوتراپی بیمارستان بازرگانان33552001تهران - خ دی- جنب اتوبان شهید محلاتی ( آهنگ)
رادیوتراپی بیمارستان بعثت نیروی هوایی39950تهران - بزرگراه بسیج - سه راه تختی - بلوار هجرت - داخل بیمارستان بعثت نیروی هوایی
رادیوتراپی گاندی88193795تهران - خ گاندی - روبروی شبکه 5 سیما شمالی -پلاک 130- طبقه 3

تبلیغات در سایت فکر آزاد؟

اگر مرکز درمانی در هر نقطه از کشور دارید که قصد تبلیغات آن را دارید، می‌توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای درخواست ثبت سفارش می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *