تصویربرداری‌ طرف قرارداد بیمه دی در بیرجند و قاینات

بیمه تکمیلی دی

در لیست زیر مراکز تصویربرداری، سونوگرافی، ام ار ای، رادیولوژی، سی تی اسکن، پزشکی هسته‌ای، آنژیوگرافی، آندوسکوپی، رادیوگرافی، سنجش تراکم استخوان یا دانسیوتومتری، ماموگرافی، نوارنگاری و غیره طرف قرارداد با بیمه دی را در شهر بیرجند و قاینات ملاحظه می‌فرمایید. اکثر این مراکز درمانی معرفی‌نامه را به صورت آنلاین صادر می‌نمایند، ولی بهتر است قبل از مراجعه از یکی از شعبات بیمه استعلام بفرمایید.

شما می توانید به راحتی از کادر جستجو نام مرکز درمانی، محله یا خیابان خود را درج کنید تا سریع‌تر به اطلاعات مراکز درمانی اطراف محل مورد نظر خود دست یابید.

با توجه به تغییرات غیرقابل پیش‌بینی در قرارداد مراکز درمانی، خواهشمند است قبل از  مراجعه به مراکز درمانی، جهت دریافت اطلاعات دقیق وجود قرارداد یا امکان دریافت معرفی نامه آنلاین را تلفنی از آن‌ها استعلام بفرمایید.

قابل ذکر است که بسیاری از درمانگاه ها و بیمارستان های طرف قرارداد نیز در بخش تصویربرداری طرف قرارداد این بیمه هستند که ‌میتوانید در گوگل بیمارستان‌های طرف قرارداد یا مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ را در شهر خود نیز جستجو نمایید.

عنوانشماره تماساستان و شهرآدرستوضیحات
تصویربرداری سینا5632220022‏خراسان جنوبی‏ - بیرجندخیابان طالقانی 3، ساختمان پزشکی سیناتخصص این مرکز جامع تصویربرداری می‌باشد.
زهرا ملکوتی5632062020‏خراسان جنوبی‏ - بیرجندخیابان رازی، رازی4، ساختمان پزشکان، طبقه منفی1
مرکز پزشکی هسته ای بیرجند5632444441‏خراسان جنوبی‏ - بیرجندبیرجند، پاسداران 44پلاک 30تخصص این مرکز پزشکی هسته‌ای می‌باشد.
موسسه تصویر برداری پارسیان5632530398‏خراسان جنوبی‏ - قایناتقاین، خیابان شهید دکتر امین زاده، جنب انجمن بیماران کلیویتخصص این مرکز جامع تصویربرداری می‌باشد.

تبلیغات در سایت فکر آزاد؟

اگر مرکز درمانی در هر نقطه از کشور دارید که قصد تبلیغات آن را دارید، می‌توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای درخواست ثبت سفارش می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *