در لیست زیر مراکز تصویربرداری، سونوگرافی، ام ار ای، رادیولوژی، سی تی اسکن، پزشکی هسته‌ای، آنژیوگرافی، آندوسکوپی، رادیوگرافی، سنجش تراکم استخوان یا دانسیوتومتری، ماموگرافی، نوارنگاری و غیره طرف قرارداد با بیمه دی را در شهر و استان یزد ملاحظه می‌فرمایید. اکثر این مراکز درمانی معرفی‌نامه را به صورت آنلاین صادر می‌نمایند، ولی بهتر است قبل از مراجعه از یکی از شعبات بیمه استعلام بفرمایید.

شما می توانید به راحتی از کادر جستجو نام مرکز درمانی، محله یا خیابان خود را درج کنید تا سریع‌تر به اطلاعات مراکز درمانی اطراف محل مورد نظر خود دست یابید.

با توجه به تغییرات غیرقابل پیش‌بینی در قرارداد مراکز درمانی، خواهشمند است قبل از  مراجعه به مراکز درمانی، جهت دریافت اطلاعات دقیق وجود قرارداد یا امکان دریافت معرفی نامه آنلاین را تلفنی از آن‌ها استعلام بفرمایید.

قابل ذکر است که بسیاری از درمانگاه ها و بیمارستان های طرف قرارداد نیز در بخش تصویربرداری طرف قرارداد این بیمه هستند که ‌میتوانید در گوگل بیمارستان‌های طرف قرارداد یا مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ را در شهر خود نیز جستجو نمایید.

عنوانشماره تماساستان و شهرآدرستوضیحات
دکتر رفیعی3537262115‏یزد‏ - یزدبلوار طالقانی، کوچه شهید حاج مهدی 30 پلاک 25
صنم میربیگی3538412611‏یزد‏ - یزدصفاییه بلوار دانشگاه ساختمان سپیدار
احمد علی کریمی‏یزد‏ - یزدیزد بلوار آیت الله طالقانی کوچه حنا پلاک 395
دکتر پیمان واردی‏یزد‏ - یزدیزد بلوار طالقانی کوچه شهید منتظری
دکتر سحر قانع3537282817‏یزد‏ - یزدبلوار صدوقی جنوبی، کوچه 23تخصص این مرکز رادیولوژی فک و صورت می‌باشد.
رادیولوژی سجاد3536297900‏یزد‏ - یزدمیدان مهدیه، بلوار امام جعفر صادق، بعد از بیمارستان مادر کوچه 7 ساختمان امامرضا(ع) طبقه دومتخصص این مرکز رادیولوژی فک و صورت می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *