تصویربرداری‌ طرف قرارداد بیمه معلم در کرمانشاه

بیمه تکمیلی معلم

در لیست زیر مراکز تصویربرداری، سونوگرافی، ام ار ای، رادیولوژی، سی تی اسکن، پزشکی هسته‌ای، آنژیوگرافی، آندوسکوپی، رادیوگرافی، سنجش تراکم استخوان یا دانسیوتومتری، ماموگرافی، نوارنگاری و غیره طرف قرارداد با بیمه معلم را در شهر کرمانشاه ملاحظه می‌فرمایید. اکثر این مراکز درمانی معرفی‌نامه را به صورت آنلاین صادر می‌نمایند، ولی بهتر است قبل از مراجعه از یکی از شعبات بیمه استعلام بفرمایید.

شما می توانید به راحتی از کادر جستجو نام مرکز درمانی، محله یا خیابان خود را درج کنید تا سریع‌تر به اطلاعات مراکز درمانی اطراف محل مورد نظر خود دست یابید.

با توجه به تغییرات غیرقابل پیش‌بینی در قرارداد مراکز درمانی، خواهشمند است قبل از  مراجعه به مراکز درمانی، جهت دریافت اطلاعات دقیق وجود قرارداد یا امکان دریافت معرفی نامه آنلاین را تلفنی از آن‌ها استعلام بفرمایید.

قابل ذکر است که بسیاری از درمانگاه ها و بیمارستان های طرف قرارداد نیز در بخش تصویربرداری طرف قرارداد این بیمه هستند که ‌میتوانید در گوگل بیمارستان‌های طرف قرارداد یا مراکز درمانی طرف قرارداد با این بیمه را در شهر خود نیز جستجو نمایید.

نام مرکزشماره تلفننشانی مرکز
تصویربرداری آبان08337292422کرمانشاه خیابان دارائی(پشت پارکینگ شهرداری)،نبش کوچه دبیر اعظم،روبروی گل فروشی رز،ساختمان کیمیا طبقه اول
تصویربرداری تابا08337296732کرمانشاه خيابان دبير اعظم ،کوچه شهيد دارابخاني(دکتر زنگنه)،ساختمان مهرگان،طبقه اول واحد 1
تصویربرداری پرتو نگار08337275595کرمانشاه،خيابان کاشاني،کوچه زرافشاني(دبيراعظم) ساختمان ارشيا طبقه هفتم
تصویربرداری مهر08337281166کرمانشاه،پارکینگ شهرداری،خیابان حاج محمدتقی اصفهانی،خیابان شهید منتظری ،ساختمان پزشکان آریا
تصویربرداری فک و صورت08338391229کرمانشاه،چهارراه گلستان، روبروی درمانگاه حاج دائی،ساختمان پویا طریقه اول

تبلیغات در سایت فکر آزاد؟

اگر مرکز درمانی در هر نقطه از کشور دارید که قصد تبلیغات آن را دارید، می‌توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای درخواست ثبت سفارش می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *