بیمه تکمیلی تجارت نو - بنو

در لیست زیر مراکز آندوسکوپی طرف قرارداد با بیمه تجارت نو را در شهر و استان اصفهان ملاحظه می‌فرمایید. اکثر این مراکز درمانی معرفی‌نامه را به صورت آنلاین صادر می‌نمایند، ولی بهتر است قبل از مراجعه از یکی از شعبات بیمه استعلام بفرمایید. شما می توانید به راحتی از کادر جستجو نام مرکز درمانی، محله یا خیابان خود را درج کنید تا سریع‌تر به اطلاعات محل مورد نظر خود دست یابید.

قابل ذکر است که بسیاری از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های طرف قرارداد نیز در بخش تصویربرداری طرف قرارداد این بیمه هستند که ‌میتوانید در گوگل بیمارستان‌های طرف قرارداد یا مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه تجارت نو را در شهر خود نیز جستجو نمایید.

با توجه به تغییرات غیرقابل پیش‌بینی در قرارداد مراکز درمانی، خواهشمند است قبل از مراجعه به مراکز، حتماً جهت دریافت اطلاعات دقیق به صورت تلفنی از آن‌ها داشتن قرارداد با بیمه‌ها را استعلام بفرمایید.

عنواننوع مركزشهرآدرستلفن
زهراي مرضيه (س) اصفهانآندوسكوپياصفهان‏اصفهان‏ ،اصفهان، خيابان هاتف، حدفاصل چهارراه ابن سينا و ميدان قدس31344756061
آندوسكوپي و كولونوسكوپي بيمارستان خانواده اصفهانآندوسكوپياصفهان‏اصفهان‏ ،اصفهان، اصفهان- بلوار شهداي صفه3136201392
آندوسكوپي و كولونوسكوپي بيمارستان عسكريه اصفهانآندوسكوپياصفهان‏اصفهان‏ ،اصفهان، خيابان سروش - چهار راه عسگريه3134456061
آندوسكوپي و كولونوسكوپي بيمارستان آيت اله يثربي كاشانآندوسكوپيكاشان‏اصفهان‏ ،كاشان، بلوار قطب راوندي - بلوار پرستار3155621531
كولونوسكوپي بيمارستان شهيد مطهري فولادشهرآندوسكوپيفولاد شهر‏اصفهان‏ ،فولاد شهر، فولادشهر3152624141
كولونوسكوپي درمانگاه شهرآرا شاهين شهرآندوسكوپيشاهين شهر‏اصفهان‏ ،شاهين شهر، بلوار امام خميني - بين خيابان حافظ شمالي و سعدي شمالي - جنب بانك سپه3145244243

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *