در لیست زیر مراکز تصویربرداری، سونوگرافی، ام ار ای، رادیولوژی، سی تی اسکن، پزشکی هسته‌ای، آنژیوگرافی، آندوسکوپی، رادیوگرافی، سنجش تراکم استخوان یا دانسیوتومتری، ماموگرافی، نوارنگاری و غیره طرف قرارداد با بیمه دی را در شهر اراک و استان مرکزی ملاحظه می‌فرمایید. اکثر این مراکز درمانی معرفی‌نامه را به صورت آنلاین صادر می‌نمایند، ولی بهتر است قبل از مراجعه از یکی از شعبات بیمه استعلام بفرمایید.

شما می توانید به راحتی از کادر جستجو نام مرکز درمانی، محله یا خیابان خود را درج کنید تا سریع‌تر به اطلاعات مراکز درمانی اطراف محل مورد نظر خود دست یابید.

با توجه به تغییرات غیرقابل پیش‌بینی در قرارداد مراکز درمانی، خواهشمند است قبل از  مراجعه به مراکز درمانی، جهت دریافت اطلاعات دقیق وجود قرارداد یا امکان دریافت معرفی نامه آنلاین را تلفنی از آن‌ها استعلام بفرمایید.

قابل ذکر است که بسیاری از درمانگاه ها و بیمارستان های طرف قرارداد نیز در بخش تصویربرداری طرف قرارداد این بیمه هستند که ‌میتوانید در گوگل بیمارستان‌های طرف قرارداد یا مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ را در شهر خود نیز جستجو نمایید.

عنوانشماره تماساستان و شهرآدرستوضیحات
آناهید ‏مرکزی‏ - ساوهپیاده راه امام خمینی کوچه صالحی ساختمان عطاردی 2 طبقه 4 واحد 14
اولترا8632225515‏مرکزی‏ - اراکخیابان عباس اباد جنب پاساژ جلالی کوچه عمار ساختمان پزشکان 418تخصص این مرکز رادیولوژی و سونوگرافی می‌باشد.
پزشکی هسته ای کیان8632233016‏مرکزی‏ - اراکاراک خیابان عباس اباد شماره 280تخصص این مرکز پزشکی هسته‌ای می‌باشد.
تصویربرداری راد ‏مرکزی‏ - ساوهساوه، خ انقلاب نرسیده به میدان انقلاب
مرکزی8642227453‏مرکزی‏ - ساوهپیاده راه امام خمینی، بن بست امام خمینی 11، ساختمان دکتر بلورچی، طبقه همکف، رادیولوژی مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *