بیمه تکمیلی دی

در لیست زیر مراکز تصویربرداری، سونوگرافی، ام ار ای، رادیولوژی، سی تی اسکن، پزشکی هسته‌ای، آنژیوگرافی، آندوسکوپی، رادیوگرافی، سنجش تراکم استخوان یا دانسیوتومتری، ماموگرافی، نوارنگاری و غیره طرف قرارداد با بیمه دی را در شهر زاهدان، زابل، و ایرانشهر ملاحظه می‌فرمایید. اکثر این مراکز درمانی معرفی‌نامه را به صورت آنلاین صادر می‌نمایند، ولی بهتر است قبل از مراجعه از یکی از شعبات بیمه استعلام بفرمایید.

شما می توانید به راحتی از کادر جستجو نام مرکز درمانی، محله یا خیابان خود را درج کنید تا سریع‌تر به اطلاعات مراکز درمانی اطراف محل مورد نظر خود دست یابید.

با توجه به تغییرات غیرقابل پیش‌بینی در قرارداد مراکز درمانی، خواهشمند است قبل از  مراجعه به مراکز درمانی، جهت دریافت اطلاعات دقیق وجود قرارداد یا امکان دریافت معرفی نامه آنلاین را تلفنی از آن‌ها استعلام بفرمایید.

قابل ذکر است که بسیاری از درمانگاه ها و بیمارستان های طرف قرارداد نیز در بخش تصویربرداری طرف قرارداد این بیمه هستند که ‌میتوانید در گوگل بیمارستان‌های طرف قرارداد یا مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ را در شهر خود نیز جستجو نمایید.

عنوانشماره تماساستان و شهرآدرستوضیحات
تصویر برداری دکتر میر عباسی9122958623‏سیستان و بلوچستان‏ - زابلاستان سیستان و بلوچستان، بلوار مدرستخصص این مرکز رادیولوژی و سونوگرافی می‌باشد.
تصویربرداری دکتر نوری9153402311‏سیستان و بلوچستان‏ - زابلاستان سیستان و بلوچستان، امام خمینی، خیابان بعثتتخصص این مرکز رادیولوژی و سونوگرافی می‌باشد.
رادیولوژی فک، دهان و صورت روشنا ـ زابل9124237083‏سیستان و بلوچستان‏ - زابلچهارراه دکترا، خیابان بعثت، بین بعثت 3 و کوچه مهدی هاشمی، طبقه اول واحد اول
طب تصویری چمروک9128957899‏سیستان و بلوچستان‏ - ایرانشهرخیابان نور، روبروی درمانگاه پاستورتخصص این مرکز رادیولوژی و سونوگرافی می‌باشد.
مركز تصویر برداری طب تصویری مرزنشینان زاهدان5433410269‏سیستان و بلوچستان‏ - زاهداناستان سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیام، بین خیام 6 و 7تخصص این مرکز جامع تصویربرداری می‌باشد.
نگاران پرتو5433229945‏سیستان و بلوچستان‏ - زاهداناستان سیستان و بلوچستان، زاهدان، امیر المومنین، امیرالمومنین 18تخصص این مرکز رادیولوژی فک و صورت می‌باشد.
ویدا مسرت9153413984‏سیستان و بلوچستان‏ - زاهداناستان سیستان و بلوچستان، زاهدان، امیر المومنین، امیرالمومنین 10تخصص این مرکز رادیولوژی فک و صورت می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *