در لیست زیر تصویربرداری، سونوگرافی، ام ار ای، رادیولوژی، پزشکی هسته‌ای، آنژیوگرافی، آندوسکوپی، رادیوگرافی، دانسیوتومتری طرف قرارداد با بیمه ملت را در شهر و استان یزد ملاحظه می‌فرمایید. اکثر این مراکز درمانی معرفی‌نامه را به صورت آنلاین صادر می‌نمایند، ولی بهتر است قبل از مراجعه از یکی از شعبات بیمه استعلام بفرمایید.

شما می توانید به راحتی از کادر جستجو نام مرکز درمانی، محله یا خیابان خود را درج کنید تا سریع‌تر به اطلاعات مراکز درمانی اطراف محل مورد نظر خود دست یابید.

قابل ذکر است که بسیاری از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های طرف قرارداد نیز در بخش تصویربرداری طرف قرارداد این بیمه هستند که ‌میتوانید در گوگل بیمارستان‌های طرف قرارداد یا مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان ملت را در شهر خود نیز جستجو نمایید.

با توجه به تغییرات غیرقابل پیش‌بینی در قرارداد مراکز درمانی، خواهشمند است قبل از  مراجعه به مراکز درمانی، جهت دریافت اطلاعات دقیق وجود قرارداد یا امکان دریافت معرفی نامه آنلاین را تلفنی از آن‌ها استعلام بفرمایید.

نامتلفننشانی
دکتر سحر قانعنامشخصبلوار صدوقی جنوبی-کوچه 23
صنم میربیگی3538412611صفاییه بلوار دانشگاه ساختمان سپیدار
تصویربرداری دی3536227017استان یزد، یزد، حنا، طالقانی، 9
موسسه رادیولوژی دهان فک و صورت دکتر مطهره کبودساز3538241648یزد- خیابان تیمسارفلاحی - روبه روی بازارچه اطلسی - طبقه زیرین موسسه اعتباری نور
دکتر میرحسینی3532347471میبد- خیابان امام خمینی- جنب سازمان تامین اجتماعی- کوچه نیلوفر 53
کلینیک سونوگرافی خانم دکتر عارف منش3537332009یزد- ابتدای بلوار شهید بهشتی - کوچه وامق 1 - جنب مطب دکتر سرتیپ زاده- سونوگرافی خانم دکتر عارف منش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *