برای اخذ نوبت اینترنتی از بیمارستان کمالی کرج، باید به لینک زیر مراجعه کنید. سپس، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و بر روی گزینه “ثبت نوبت” کلیک کنید. نوبت شما ثبت خواهد شد و کد نوبت به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان (اینجا کلیک کنید)

حوزه تخصصی: مغز و اعصاب, زنان و زایمان, داخلی, بیماری‌های عفونی و گرمسیری, قلب و عروق, کودکان, ارتوپدی, جراحی عمومی, پزشکی قانونی و مسمومیت, طب فیزیکی و توانبخشی, رادیوانکولوژی (رادیوتراپی), بیهوشی و مراقبت های ویژه, ژنتیک پزشکی, اورولوژی، جراحی کلیه و مجاری ادراری, اعصاب و روان

تاسیس: 1330

تلفن: 02632223021

آدرس:البرز، کرج، خيابان شهيد بهشتي، ميدان شهدا، خيابان کمالي

بیمارستان کمالی کرج

مركز آموزشي درماني كمالي در سال 1330 به همت والاي شادروان كمالي تاسيس شد و از سال 1393 از مركز درماني به آموزشي- درماني تغيير يافت و در حال حاضر علاوه بر فعاليت هاي تخصصي و فوق تخصصي درماني در امر آموز دانشجويان پزشكي، پيراپزشكي نيز فعال مي باشد.

مركز آموزشي درماني كمالي با 520 تخت مصوب، 7 تخت اتاق عمل و بخش هاي متنوع كلينيكي و پاراكلينيكي جهت رفاه حال بيماران و بهبود سلامت جامعه در حيطه زنان و نوزادان، در زميني به مساحت 8671 متر مربع در استان البرز، ميدان شهدا، كوچه كمالي واقع شده است.

مركز آموزشي درماني كمالي در تاريخ 1330 با هدف ارائه خدمات مطلوب تشخيصي، درماني و بازتواني شروع به كار نموده و در حال حاضر با ارائه خدمت به صورت بستري و سرپايي يكي از معتبرترين و قابل اعتمادترين مراكز درماني از ديد مراجعين و هموطنان عزيز مي باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *