مامامیا ماماسیتا کاچلا

مامامیا ماماسیتا کاچلا در واقع نوعی عطر است و معنی خیلی خاصی ندارد نام یک شهر کوچک در کالیفرنیا است.

مامامیا ماماسیتا کاچلا

در مورد شرکت عطر کاچلا، این نام از شهر کوچک کواچلا در کالیفرنیا گرفته شده است. این شرکت قصد دارد با نام خود، حس شور و هیجان و آزادی را که جشنواره موسیقی و هنر کواچلا به همراه دارد، منتقل کند.

در خصوص معنی مامامیا همانطور که در صفحه مربوط به خودش گفتیم به معنای “Oh my god” انگلیسی یا همان “اوه خدای من” فارسی است که برای بیان شادی، تعجب و گاهی عصبانیت هم استفاده می‌شود.

در خصوص معنی ماماسیتا هم که گفتیم به معنای “خانم زیبا” است.

معنی کلمه “Coachella” به طور مستقیم از زبان اسپانیایی گرفته شده است. در اسپانیایی، “Coachella” نام یک شهر کوچک در کالیفرنیا است. این شهر در دره کواچلا واقع شده است، که یک منطقه بیابانی در صحرای کلرادو است.

نام “Coachella” از کلمه “Cahuilla” گرفته شده است، که نام یک قبیله بومی آمریکایی است که در این منطقه زندگی می‌کردند. کلمه “Cahuilla” به معنای “مردمان چادر” است.

در زبان انگلیسی، کلمه “Coachella” اغلب برای اشاره به جشنواره موسیقی و هنر دره کواچلا استفاده می‌شود. این جشنواره سالانه در امپایر پولو کلاب در ایندیو، کالیفرنیا برگزار می‌شود. جشنواره موسیقی و هنر دره کواچلا یکی از بزرگترین و محبوب ترین جشنواره‌های موسیقی در جهان است.

بنابراین، معنی کلمه “Coachella” می‌تواند به شرح زیر باشد:

  • نام یک شهر کوچک در کالیفرنیا
  • نام یک منطقه بیابانی در صحرای کلرادو
  • نام یک جشنواره موسیقی و هنر

کاچلا: عطرهایی برای هر سلیقه

کاچلا یک شرکت عطر آمریکایی است که در سال 2012 توسط دو دوست، تایلر کورتیس و جف میلنر، تأسیس شد. این شرکت بر ایجاد عطرهای با کیفیت بالا با رایحه‌های منحصر به فرد تمرکز دارد.

کاچلا عطرهای خود را برای طیف وسیعی از سلیقه‌ها ارائه می‌دهد. از عطرهای زنانه و مردانه گرفته تا عطرهای خنثی، کاچلا چیزی برای همه دارد. رایحه‌های این شرکت از طبیعت الهام گرفته شده‌اند و از مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته شده‌اند.

کاچلا عطرهای خود را در بطری‌های زیبایی عرضه می‌کند که به همان اندازه که عطرها خوشبو هستند، چشم نواز نیز هستند. بطری‌ها از شیشه باکیفیت ساخته شده‌اند و دارای طراحی ساده و شیک هستند.

کاچلا یک برند نسبتاً جدید است، اما به سرعت در حال رشد است. این شرکت در سال 2019 به عنوان یکی از 100 برند برتر عطر در ایالات متحده معرفی شد.

برخی از محبوب ترین عطرهای کاچلا عبارتند از:

  • Coachella Indio: این عطر زنانه رایحه‌ای گرم و شیرین دارد که از گل‌های سفید، مرکبات و وانیل تشکیل شده است.
  • Coachella Palm Springs: این عطر مردانه رایحه‌ای تازه و تند دارد که از مرکبات، چوب صندل و نعناع تشکیل شده است.
  • Coachella Joshua Tree: این عطر خنثی رایحه‌ای گلی و چوبی دارد که از گل‌های سفید، چوب سدر و مشک تشکیل شده است.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *