برای اخذ نوبت اینترنتی از بیمارستان کوثر کرج، باید به لینک زیر مراجعه کنید. سپس، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و بر روی گزینه “ثبت نوبت” کلیک کنید. نوبت شما ثبت خواهد شد و کد نوبت به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان (اینجا کلیک کنید)

حوزه تخصصی: پوست و مو, مغز و اعصاب, زنان و زایمان, چشم پزشکی, داخلی, بیماری‌های عفونی و گرمسیری, قلب و عروق, کودکان, ارتوپدی, جراحی عمومی, پزشکی قانونی و مسمومیت, طب فیزیکی و توانبخشی, رادیوانکولوژی (رادیوتراپی), اورولوژی، جراحی کلیه و مجاری ادراری, اعصاب و روان

تاسیس:  1395

تلفن:  02634544061

آدرس: البرز، کرج، حصارک، بلوار خوارزمی، نرسیده به شهرک یاس

تاریخچه بیمارستان کوثر

مجموعه درمانی کوثر پس از فراز و نشیب‌های فراوان در آذر 94 به عنوان بخش مکمل بیمارستان رجایی البرز آغاز به کار کرد. در اولین گام 5 بیمار از بیمارستان شهید رجایی به این مرکز انتقال یافت و با وجود فقدان ساختار و نیز تجهیزات نامناسب، اولین گام در جهت تثبیت این مجموعه برداشت. در جهت اجرای سیاست اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی و در چهارچوب تغییر نقش دولت از مالکیت و مدیریت مستقیم به سیاست‌گذاری، هدایت و نظارت، دانشگاه علوم پزشکی البرزطرح واگذاری مدیریتی بیمارستان کوثررا در تیر ماه 1395 اجرا کرد. با توجه به مزایده‌های برگزار شده از جانب دانشگاه علوم پزشکی به شرکت درمان گستر بهنام واگذار گردید و تا شهریور ماه 1399توسط شرکت مذکور اداره شد. سپس از تاریخ 1399/6/1 بیمارستان مجددا به دانشگاه علوم پزشکی البرز تحویل گردید و با شروع بیماری کرونا با تصمیمات متخذه توسط دانشگاه علوم پزشکی البرز، این مرکز به عنوان سانتر کرونای غرب استان انتخاب گشت.  ضمن اینکه تعداد تخت‌های ICU و تجهیزات توسط بیمارستان افزایش داده شد، با راه‌اندازی واحد سی تی اسکن خدمت‌رسانی نیز کامل‌تر گشت.

هم اکنون این بیمارستان با تعداد 171 تخت فعال در زمینه کرونا و مسمومیت به عنوان سانتر استان البرز در حال خدمت‌رسانی می‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *