برای اخذ نوبت اینترنتی از بیمارستان امام حسن نظرآباد، باید به لینک زیر مراجعه کنید. سپس، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و بر روی گزینه “ثبت نوبت” کلیک کنید. نوبت شما ثبت خواهد شد و کد نوبت به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان (اینجا کلیک کنید)

بیمارستان امام حسن مجتبی نظر آباد

تلفن: ۰۲۶۴۵۳۵۵۹۵۳

البرز، نظرآباد، خيابان شهيد مطهري، روبروي كلانتري ۱۲

بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) نظرآباد در ابتدا با کمک و همیاری و همکاری مردم شریف منطقه و خیرین و ادارات و شرکت های مستقر در شهرستان بصورت خودجوش پایه‌گذاری گردیده است و زمین آن که ویلایی زیبا در شهر نظرآباد بوده است از طرف شهرداری هدیه گردیده است . سپس دو نفر از خیرین محل بنام های آقای کشت پور و محجوب دست‌اندرکار تاسیس یک درمانگاه مجهز در آن ویلا گردیدند در حین تکمیل ساختمان درمانگاه مذکور تصمیم گرفته می‌شود که با بضاعت مالی گردآوری شده یک ساختمان چندین طبقه دیگر در کنار ساختمان موجود احداث شود تا درمانگاه در آینده به بیمارستان تغییر کاربری دهد . تمام کارهای فوق تا قبل از سال 1375 صورت می‌گیرد و سپس رایزنی بین افراد مذکور و شبکه بهداشت و درمان شهرستان ساوجبلاغ و دانشگاه علوم پزشکی ایران صورت می‌گیرد تا نهایت دانشگاه ساختمان را بعنوان بیمارستان اهدایی می‌پذیرد و به تکمیل تجهیزات و نیروی انسانی می‌پردازد . سپس در سال 1376 سند ملک آن در اختیار دانشگاه قرار می‌گیرد و از طریق سازمان مدیریت ردیف استخدامی و بودجه اختصاصی برای آن در نظر گرفته می‌شود . در سال 1378 اولین آزمون استخدامی برای مرکز فوق برگزار می‌گردد و نیروهای رسمی مشغول بکار می‌شوند و بیمارستان در جهت تکمیل پرسنل و توسعه بخشها حرکت می‌کند . در سال 1377 بخش اتاق عمل و بستری جراحی راه‌اندازی می‌شودو خدمات دهی واحد آزمایشگاه از شیفت صبح به صبح ،‌عصر و شب ارتقا پیدا می‌کند و بخش رادیولوژی راه‌اندازی می‌شود و در سال 1378 بخشهای ‌ ICU و CCU و دیالیز راه‌اندازی می‌شود .

در سال 1383 بیمارستان بعنوان طرح ملی شناخته می‌شود و بازسازی فاز دوم بیمارستان شروع و در سال 1386 تصمیم به ساخت درمانگاه تخصصی و پانسیون استراحت پزشکان مقیم گرفته می‌شود . در نهایت با تکمیل فاز دوم بیمارستان در پنج طبقه در سال 1387 ، با حضور وزیر محترم بهداشت و درمان ، جناب آقای دکتر باقری لنکرانی در روز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) افتتاح گردید و بخشهایی همچون قسمت اداری ،‌ ICU ، CCU ، دیالیز ، بخش بستری مردان و زنان و بلوک زایمان در فاز دوم شروع به فعالیت نمودند. ضمناً در نیمه اول سال 88 پانسیون پزشکان مورد بهره برداری قرار گرفت، و در سال 1389 محوطه سازی و فضای سبز ایجاد و پلی کلینیک تخصصی افتتاح گردید .

هم اكنون بيمارستان امام حسن مجتبي (ع) با 80 تخت فعال و 100 تخت مصوب در قالب بخش هاي ICU، CCU، Post CCU، داخلي زنان و نوزادان، داخلي مردان،‌جراحي مردان،‌جراحي زنان، اتاق عمل، اورژانس، بلوك زايمان و دياليز آماده ارائه خدمات به مراجعين محترم مي باشد. واحدهاي پاراكلينيك از جمله آزمايشگاه، داروخانه و راديولوژي سی تی اسکن تمام روزهاي هفته بصورت شبانه روزي و واحد سونوگرافي سه روز در هفته فعال در بيمارستان فعال مي باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *