برای اخذ نوبت اینترنتی از بیمارستان امام حسین (ع) محمدشهر کرج، باید به لینک زیر مراجعه کنید. سپس، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و بر روی گزینه “ثبت نوبت” کلیک کنید. نوبت شما ثبت خواهد شد و کد نوبت به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.

لینک نوبت دهی اینترنتی بیمارستان (کلیک کنید)

بیمارستان امام حسین (ع) محمدشهر کرج

مركز آموزشي درماني امام حسين (ع) در تاریخ 25 خرداد ماه سال 1396 واقع در منطقه محمدشهر کرج با حضور وزیر محترم بهداشت و درمان جناب دكتر قاضي زاده هاشمي به همراهی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی البرز و معاونین محترم افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مركز آموزشي درماني امام حسين(ع) در راستاي رسالت دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني البرز با عنوان يك مركز آموزشي درماني در راستاي سياست هاي تعيين شده، با تلاش كادري متعهد و مجرب و با به كارگيري فناوري هاي نوين در محيطي مبتني بر ايمني، حفظ ارزش ها و احترام به ارباب رجوع با استفاده از تمامي ابزارهاي اطلاع رساني مناسب جهت كليه اقشار مختلف جامعه و ظرفيت هاي مردمي و حمايت هاي اجتماعي و معنوي و استفاده از ظرفيت خيرين ؛ متعهد به ارائه خدمات سلامت در حيطه هاي پيشگيري، تشخيصي، درماني، مراقبتي (ويژه و عمومي) و سلامت روان است و اين خدمات زير نظر دانشگاه علوم پزشكي البرز قابل ارزيابي مي باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *