نوبت دهی اینترنتی بیمارستان شهید رجایی کرج

برای اخذ نوبت اینترنتی از بیمارستان شهید رجایی کرج، باید به لینک زیر مراجعه کنید. سپس، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و بر روی گزینه “ثبت نوبت” کلیک کنید. نوبت شما ثبت خواهد شد و کد نوبت به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان (اینجا کلیک کنید)

حوزه تخصصی: طب سنتی, مغز و اعصاب, داخلی, بیماری‌های عفونی و گرمسیری, قلب و عروق, کودکان, جراحی عمومی, ژنتیک پزشکی, پزشکی ورزشی, اعصاب و روان, طب کار

تاسیس: 1361

تلفن: 02634552001

آدرس: البرز، کرج، تقاطع بلوار شهید ناصربخت و خیابان قلم، ضلع جنوب شرقی، کلینیک ویژه رجایی (آدرس بیمارستان: کرج، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید رجایی)

بیمارستان شهید محمد علی رجایی کرج با اهداء زمین و بنا توسط مرحوم یدا.. دهستانی و با مالکیت دولتی از سال 1345 به صورت درمانگاه شروع به کار نموده و از سال 1361 با دایر نمودن دو بخش داخلی و اورژانس با 100 تخت مصوب به فعالیت خود ادامه داده است. زیربنای بیمارستان در ابتدا 1374 متر مربع بوده است که با گسترش فضای فیزیکی در سال های 1368 و 1377 و 1395، هم اکنون مساحت کل بیمارستان 7750 مترمربع و زیر بنای آن 6000 متر مربع می‌باشد. این بیمارستان در فروردین 94 طبق دستورالعمل وزارت مطبوع به عنوان “مرکز آموزشی درمانی” تعیین گردید. این مرکز تا انتهای سال 1394 دارای 199 تخت مصوب و 130 تخت فعال دارای بخش‌های داخلی زنان و مردان (داخلی، عفونی، مغز و اعصاب، شیمی‌درمانی)، بخش‌های ویژه (ccu1&2, icu, postccu, postcath, angiography)، اتاق عمل قلب باز، icu جراحی قلب، دیالیز، اورژانس، و کلینیک قلب و عمومی بوده است که در اردیبهشت 95 در راستای طرح تحول سلامت بخش‌های داخلی قلب، داخلی فوق تخصصی و micu1,2 و همچین بخش اورژانس راه اندازی شد و در سه ماهه چهارم درمانگاه قلب و عروق و واحد آندوسکپی جدید و بخش مسمومیت نیز راه اندازی و با بکارگیری کادر تخصصی، فوق‌تخصصی و پرستاران ماهر و دلسوز پذیرای بیماران عزیز و گرانقدر خواهد گردید.

واحدهای کلینیکی و پاراکلینیکی بیمارستان

داروخانه: مرکزی، سرپایی
آزمایشگاه: بیوشیمی، هماتولوژی، هورمون‌شناسی، انگل‌شناسی، میکروب‌شناسی، بانک خون، انعقادی، هموویژیلانس.
تصویر‌برداری شامل: رادیولوژی، سونوگرافی، سونوگرافی داپلر، گاما اسکن، سی تی اسکن، MRI.
درمانگاه گوارش شامل: اندوسکوپی، کولونوسکپی، رکتوسیگموئیدسکپی، گاستروسکپی.
درمانگاه قلب شامل: نوار قلب، تست ورزش، اکو کاردیوگرافی، اکو مری، استرس اکو.
آنژیوگرافی، TPM –PPM– ICD –EPS-PPCI.
درمانگاه اعصاب: نوار مغز، نوار تست عصب و عضله.
اسپیرومتری.
کلینیک زخم.
کلینیک دیابت.
کلینیک تغذیه.

کلینیک درمانگاه‌ها

متخصص و فوق تخصص روانپزشکی – فوق تخصص خون و انکولوژی – فوق تخصص روماتولوژی – فوق تخصص ریه – فوق تخصص جراحی قلب و عروق- فوق تخصص و متخصص قلب و عروق- فوق تخصص نفرولوژی – متخصص و فوق تخصص داخلی – فوق تخصص گوارش – فوق تخصص غدد -آنالیز پیس می‌کر – متخصص مغز و اعصاب – متخصص عفونی -متخصص طب سنتی -کارشناس زخم – کارشناس تغذیه – کارشناس دیابت-کارشناس فشار خون – دندانپزشکی – فیزیوتراپی – طب کار – بازتوانی قلب.

 

 

تبلیغات در سایت فکر آزاد؟

اگر مرکز درمانی در هر نقطه از کشور دارید که قصد تبلیغات آن را دارید، می‌توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای درخواست ثبت سفارش می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط