برای اخذ نوبت اینترنتی از بیمارستان ثارالله کرج، باید به لینک زیر مراجعه کنید. سپس، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و بر روی گزینه “ثبت نوبت” کلیک کنید. نوبت شما ثبت خواهد شد و کد نوبت به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان (اینجا کلیک کنید)

حوزه تخصصی: مغز و اعصاب, زنان و زایمان, چشم پزشکی, گوش، حلق و بینی, داخلی, بیماری‌های عفونی و گرمسیری, قلب و عروق, کودکان, ارتوپدی, جراحی عمومی, طب فیزیکی و توانبخشی, جراحی مغز و اعصاب, اورولوژی، جراحی کلیه و مجاری ادراری, اعصاب و روان

تاسیس:  1390

تلفن:  02633320124

آدرس: البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، حسین آباد، کوی فرهنگ، میدان فرهنگ

بیمارستان تخصصی ثارالله از لحاظ جغرافیایی در جنوب اتوبان تهران – کرج و در جنوب غربی کرج در منطقه مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، کوی فرهنگ واقع گردیده است. این مرکز در زمینی به مساحت 3650 متر مربع با بنای مفید اولیه 2420 متر مربع و کاربری اولیه پلی کلینیک از تاریخ 25/4/1358 با مالکیت بنیاد مستضعفان و جانبازان در اختیار شهرداری مهرشهر بوده و در تاریخ 30/4/1378 به شبکه بهداشت و درمان کرج واگذار گردیده است. این مکان از مهر ماه سال 1386 تا مهر ماه سال 1388 در اختیار مرکز بهداشتی درمانی شهید گزلی کوی فرهنگ جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم منطقه بوده است. با توجه به نیاز مردم منطقه به خدمات بیمارستانی تصمیم مسئولین وقت و شبکه بهداشت و درمان کرج این مکان از پلی کلینیک به بیمارستان ثارالله تغییر کاربری پیدا نموده که مطالعات و تهیه نقشه اجرایی آن بر عهده دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده است.

پیشرفت کار تا تعیین شرکت پیمانکار و شروع عملیات اجرایی بهسازی و بازسازی بدلیل مشکلاتی متوقف بود که این توقف تا سال 1388 ادامه داشت. در سال 1389 با توجه به ارتقای شبکه بهداشت و درمان کرج به دانشکده علوم پزشکی و به دلیل انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران مشکلاتی در عملیات اجرایی به وجود آمد. از نیمه دوم سال 1389 با همت والا و پیگیری جدی ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرج عملیات اجرایی بازسازی و بهسازی با سرعت آغاز و در کنار آن تجهیزات پزشکی بیمارستانی مورد نیاز تهیه گردید. به یاری خداوند متعال در تاریخ 24/1/1390 فاز یک بیمارستان شامل اورژانس، خدمات سرپایی و داروخانه بطور آزمایشی با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی البرز، معاونین ایشان و جمعی از مسئولین دانشگاه و اهالی محترم افتتاح گردید و از تاریخ فوق روزانه حدود 400 بیمار مورد معاینه قرار می‌گیرند.

چنانچه قبلا ذکر شد بنای مفید اولیه این بیمارستان 2420متر مربع بوده که با200متر مربع بنای الحاقی مجموعا در 2620مترمربع در3طبقه شامل زیرزمین، همکف وطبقه اول احداث شده است. بیمارستان ثارالله با 64 تخت مصوب و44 تخت فعال دارای بخش‌های: داخلی جراحی مردان، داخلیجراحی زنان-اطفال، ICU،  اتاق عمل اصلی، اتاق عمل سرپایی، اورژانس، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی وسونوگرافی، سی تی اسکن و کلینیک تخصصی می‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *