برای اخذ نوبت اینترنتی از بیمارستان شریعتی کرج، باید به لینک زیر مراجعه کنید. سپس، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و بر روی گزینه “ثبت نوبت” کلیک کنید. نوبت شما ثبت خواهد شد و کد نوبت به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان (اینجا کلیک کنید)

حوزه تخصصی: پوست و مو, مغز و اعصاب, زنان و زایمان, چشم پزشکی, گوش، حلق و بینی, داخلی, بیماری‌های عفونی و گرمسیری, قلب و عروق, کودکان, ارتوپدی, جراحی عمومی, طب فیزیکی و توانبخشی, جراحی مغز و اعصاب, طب اورژانس, اورولوژی، جراحی کلیه و مجاری ادراری, اعصاب و روان

تاسیس:  1345

تلفن:  02637305001

آدرس: البرز، کرج، جاده محمد شهر به ماهدشت

تاریخچه

درسال 1345 بیمارستان دکتر علی شریعتی کرج تاسیس شد، که در آن زمان وابسته به دانشگاه تهران بود و کار خود را با 50 تخت بخش قلب آغاز کرد. درسال 1362بخش قلب به واحد دیگری منتقل گردید و پس از بازسازی کلی درهمان سال با بخش‌های جراحی عمومی، مردان و زنان، ارتوپدی، جراحی گوش، حلق وبینی، جراحی ارولوژی با یک صد تخت فعالیت خود را ادامه داد . در سال 1365 به سازمان منطقه‌ای بهداشت ودرمان استان تهران واگذار شد. پس از چند سال بیمارستان به شبکه بهداشت ودرمان کرج زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران انتقال یافت، که در همین زمان بخش‌های سی سی یو و آی سی یو، دیالیز و زایشگاه نیز به دیگر بخش‌های بیمارستان اضافه گردید. در سال 1389 پس از تاْسیس استان البرز, بیمارستان زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز قرار گرفت. در حال حاضراین بیمارستان با بخش‌های اورژانس، مردان، زنان، ccu ، icu ، زایشگاه، اتاق عمل، دیالیز، جراحی، ارتوپدی، داخلی، اطفال، فیزیوتراپی، چشم پزشکی، آزمایشگاه ، رادیولوژی، سونوگرافی، نوار مغز، نوار عضله، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، آندوسکوپی و اسپیرومتری و داروخانه 24 ساعته و دیگر درمانگاه‌های تخصصی به درمان , آموزش و خدمت‌رسانی اشتغال دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *